EREDMÉNYEK

H-MOTO Team

Kis Viktória

MAMS Női Országos Bajnokság 1000 – 1. helyezés

Alpok-Adria Superstock 1000 – pontszerző hely

Dunlop Trophy for Ladies kupasorozat – 2. helyezés

Kawasaki márkakupán 1000 ccm kategóriában (férfiak között) – 3. helyezés

MAMS Női Bajnokság 1000 ccm kategória – 1. helyezés

Első magyar női pontszerző nemzetközi Superbike kategóriában MAMS Szövetség – Magyarország legeredményesebb női gyorsasági motorversenyzője különdíj

Losail Ázsia Bajnokság Katar – 2. helyezés

Losail Ázsia Bajnokság Katar – 1. helyezés

EJC – asseni futam: női kupa győztes

EJC – imolai futam: női kupa győztes

Bódis Richárd

Superbike Világbajnokság – European Junior Cup kétszer 3. helyezés, egy pole pozíció és egy pályarekord, összetett 7. helyezés 2016-ban

Superbike Világbajnokság – European Junior Cup-ban többszöri dobogós helyezés, összetett 13. helyezés 2013-ban

MAMI kupa összetett 2. helyezés

Szlovák bajnok 125 ccm kategóriában

Györfi Alen

Alpok-Adria Bajnokság – 2. helyezés

Európa Bajnokság – 1. helyezett

Magyar Országos Bajnokság – 1. helyezett

Superbike Superstock 1000 – világ ranglista 16. helyezés

Gyutai Adrián

Gyorsaságimotoros-VB – Moto3 26. hely (Misano, 2015),

Európa-bajnokság – Superstock 600 14. hely (Albacete, 2013), 125 GP 20. hely (2012)

CIV Olasz Bajnokság – National Trophy Supersport 13. hely (2015)

Alpok Adria Bajnokság – 125 GP 1. hely (2012), Superstock 600 2. hely (2013), 4. hely (2014)

IMRC – Superstock 600 2. hely (2013), 3. hely (2014)

Magyar Bajnokság – 125 SP 1. hely, (2009, 2010), Superstock 600 1. hely (2013), 3. hely (2014)

Kovács Bálint

MAMI Kupa sorozat – 1. helyezés – 3 alkalommal

Alpok – Adria Bajnokság – 2. helyezés

IMRC – 3. helyezés

Magyar Országos Bajnokság – 3. helyezés

Kakuszi Ádám

MAMS Nyílt Nemzetközi Gyorsasági Motoros Utánpótlás és Élsport Rövidpályás Bajnokság SSP 300 kategória – összetett 3. helyezés

MAMS Nyílt Nemzetközi Gyorsasági Motoros Utánpótlás és Élsport Rövidpályás Bajnokság MINI GP JUNIOR kategória – összetett 3. helyezés

Somosi Alexander

Talmácsi-Ring által szervezett PW50-es kategória győzelem 2010-ben

Magyar kispályás OB összetett 2. helyezés 2013-ban

Szlovák-, Cseh kispályás OB összetett 4. helyezés 2013-ban

Pata European Cup – 2-szeres pontszerző hely 2014-ben

ADAC Junior Cup 390-es kategória – 2. és 9. helyezés 2015-ben

Alpok – Adria és IMRC 600-as Hungaroringi verseny – 8. helyezés nemzetközi mezőnyben, 3. helyezés magyar értékelésben 2015-ben

Magyar bajnokság – 4 győzelmet és 2 második helyezés 2015-ben

Magyar OB 125-ös kategóriában 4 futamgyőzelem és 3 alkalommal második helyezés 2016-ban

Robert Muresan

Román Bajnokság – Stock 1000 kategória összetett 1. helyezés, 3 alkalommal

H-MOTO Akadémia

Vincze Viktória Hanna

Szlovák-Cseh-Magyar Nemzetközi Gyorsasági Utánpótlás bajnokság 2016 – PW50 Special kategória bajnoka, összetett 1. helyezés

MAMS Dragbike Országos Bajnokság 2015 – összetett 2. helyezés
Az Év Utánpótlás Sportolója cím 2015

MOTUL Kupa Dragbike bajnokság 2014: összetett 3. helyezés

Szilárd Zalán

MAMS Utánpótlás Bajnokság – összetett 6. hely

MAMS Utánpótlás Bajnokság – összetett 10. hely

Kecskés Gábor Bence

MAMS Országos Utánpótlás Bajnokság 2016 PW50 széria kategória– összetett 2. helyezés

MAMS Országos Utánpótlás Bajnokság 2016 Mini GP kategória- összetett 6.helyezés (1 versenyen indult csupán 20 versenyző vett részt a kategóriában)

Cseh Bajnokság PW50 széria kategória: összetett 3. helyezés

MAMI kupán 2 utolsó versenyen indult YoungTimer90 kategóriában.

Kecskés Tamás

Kovács Zoltán

  1. Magyar-Szlovák-Cseh Nemzetközi utánpótlás Bajnokság PW50 Széria kategória összetett 6. Hely
  2. Magyar-Szlovák-Cseh Nemzetközi utánpótlás Bajnokság PW50 Széria kategória összetett 1. hely
  3. Junior Nemzetközi Pw50 Bajnok

Szilágyi Krisztián

Szlovák-Cseh-Magyar Nemzetközi Gyorsasági Utánpótlás bajnokság 2016 – 9. helyezés

Szilágyi Milán

Szlovák-Cseh-Magyar Nemzetközi Gyorsasági Utánpótlás bajnokság 2016 – 12. helyezés

Varga Tibor

Magyar-Szlovák-Cseh Nemzetközi utánpótlás Bajnokság PW50 kategória – 4. helyezés – Dunaszerdahely

Michal Bém

Nemzetközi Utánpótlás Bajnokság – Csehország 3. hely